Ana sayfa

San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) Fabrika turu

Sertifika
Çin San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) Sertifikalar
Çin San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) Sertifikalar
Müşteri yorumları
Hizmetiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

—— Vivian

Yıllardır Çin'deki birçok tedarikçiyle çalışıyorum ama şimdiye kadar aldığım en iyi hizmet Annie Xu'dan.

—— Ronit Halperin

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)
film üfleme makinesi
Gravür baskı
Laminated Machine
Tube Making Machine
Silkscreen Printing Machine

film üfleme makinesi

Gravür baskı

Laminated Machine

Tube Making Machine

Silkscreen Printing Machine

1 2 3 4
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)
HORTUM
Laminasyon
Slitting
Pouch Making

HORTUM

Laminasyon

Slitting

Pouch Making

1 2 3
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)
R&D Engineer
R&D Engineer
R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

 • Üretim hattı
  ★ Fabrika Donanımı:

  Sanying, WH'den çok katmanlı film filmleri, 20 sıra yüksek hızlı KMK ve İsviçre'den 10 sıra AISA boru hattı makinesi, Almanya (Davis-Standard) ve Japonya'dan (Sumitomo) yüksek kaliteli ko-ekstrüzyon laminasyon makinelerinin yanı sıra yüksek kalitede bir dizi 'dan yüksek hızlı kesme hatları (CommScope) .Sanying, aynı zamanda otomatik başlık makineleri ve yüksek hızlı düz serigrafi baskı makineleri geliştirmeye de katılıyor .

  ★ Otomasyon:

  Otomasyon ve bilgi şirket operasyonlarımızın yönelimleridir. Sanying'in ERP sistemini ve yurtdışından gelen üretim ve inceleme için gelişmiş ekipmanı kalitemizi arttırmak için sunduk. Sanying'te her prodüksiyon prosedürü ve her makine istasyonu ERP sistemine bağlı. ürün kalitesini garanti etmek için yüksek hızlı üretim, doğru ölçümler ve işlem bilgisi.

  ERP sistemi

  Gelişmiş ERP sistemi, tam hizmette zamanında yüksek seviye ve düşük stok seviyesinde olmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini arttırmak ve maliyetleri düşürmek mümkündür.

  Otomatik Depolama

  Katılaşma odası, plaka depolama, yarı mamul ürünler ve bitmiş ürünler içerir. Yaklaşık 14.000 pozisyon, tüm pozisyonların ERP sistemine hareketi otomatik olarak kontrol etmek için bağlı olduğu 1800m²'lik bir alanı kaplar.

  Otomatik Besleme Sistemi

  5 adet plastik granül depolama kabı, 350 ton reçine tutabilir, otomatik dozajlama ve çeşitli üretim hatlarına talep iletilebilir.

 • OEM / ODM

   

   

 • Ar-Ge
  Tüm çalışanların profesyonel deneyimlerinden ve katkılarından harika bir ürün oluşturulduğuna inanıyoruz. Ongong desteğiyle yeni müşteri ilişkisinin başlangıcından itibaren, profesyonellerden oluşan ekibimizin müşteri memnuniyeti olan tek bir hedefi vardır.

  Lamine ambalaj malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız, bağımsız teknoloji Ar-Ge merkezi kurmuş, ileri teknolojiyle yeteneklerini tanıtarak birinci sınıf teknoloji Ar-Ge ekiplerini geliştirmiştir. Şu anda 7 ekipman ve teknoloji mühendisi ve 8 ürün Ar-Ge mühendisi olmak üzere 15 profesyonel Ar-Ge mühendisine sahibiz. Hammadde, yarı mamul ve bitmiş ürünlerin kalitesini farklı süreçlerde denetlemek için 13 ileri deney ekipmanı ve imalat ve test ekipmanları yurt dışından büyük bir maliyetle tanıtılmaktadır.

  Ödülü —— CPPIA'dan ( Çin Plastik İşleme Endüstrisi Birliği

İletişim bilgileri
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)

İlgili kişi: Mr. Fan

Tel: 86-13764171617

Faks: 86-0512-82770555

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)