Ana sayfa

San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Tüp ABL lamine satış için
iyi kalite Tüp ABL lamine satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
film üfleme makinesi Gravür baskı Laminated Machine Tube Making Machine Silkscreen Printing Machine
film üfleme makinesi
Gravür baskı
Laminated Machine
Tube Making Machine
Silkscreen Printing Machine

film üfleme makinesi

Gravür baskı

Laminated Machine

Tube Making Machine

Silkscreen Printing Machine

1 2 3 4
HORTUM Laminasyon Slitting Pouch Making
HORTUM
Laminasyon
Slitting
Pouch Making

HORTUM

Laminasyon

Slitting

Pouch Making

1 2 3
R&D Engineer R&D Engineer R&D Engineer
R&D Engineer
R&D Engineer
R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

 • Üretim hattı
  ★ Fabrika Ekipmanları:

  Otomasyon ve bilgi, şirket operasyonlarımızın yönleridir. Kalitemizi artırmak için Sanying'in ERP sistemini ve yurtdışından üretim ve inceleme için gelişmiş ekipmanı tanıttık. Sanying'de, her prodcutyon prosedürü ve her makine istasyonu ERP sistemine bağlanmak için ERP sistemine bağlandı. Ürün kalitesini garanti etmek için yüksek hızlı üretim, doğru ölçümler ve süreç bilgisi.

  Şirket, 20 katmanlı yüksek hızlı KMK ve İsviçre'den 10 hat AISA borulama makinesini, Almanya'dan (Davis-Standard) ve Japonya'dan (Sumitomo) çok sayıda ekstrüzyon laminasyon makinesini ve çok katmanlı şişirilmiş film hatlarını tanıttı. Almanya'dan yüksek hızlı kesim hatları (CommScope) .Singing ayrıca otomatik başlık makinelerinin ve yüksek hızlı düz serigrafi baskı makinelerinin geliştirilmesinde de rol oynamaktadır .

  ★ Otomasyon:

  ERP sistemi

  Gelişmiş ERP sistemi, tam hizmette ve düşük stok seviyesinde yüksek seviyede zaman sağlar. Hem müşteri memnuniyetini hem de maliyetleri düşürmek mümkündür.

  Otomatik Depolama

  Katılaşma odası, plaka depolama, yarı mamul ürünler ve bitmiş ürünler içerir. Yaklaşık 14.000 pozisyon, 1800m²'lik bir alanı kaplamaktadır, bu da tüm pozisyonların ERP sistemine otomatik olarak hareketi kontrol etmek için bağlanmıştır.

  Otomatik besleme sistemi

  5 plastik granül depolama teknesi, 350 ton reçine tutabilir, otomatik ölçüm ve talep çeşitli üretim hatlarına teslim edilebilir.

 • OEM / ODM

   

   

 • Ar-Ge
  Tüm çalışanların profesyonel deneyimlerinden ve katkılarından harika bir ürün oluşturulduğuna inanıyoruz. Ongong desteğiyle yeni müşteri ilişkisinin başlangıcından itibaren, profesyonellerden oluşan ekibimizin müşteri memnuniyeti olan tek bir hedefi vardır.

  Lamine ambalaj malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız, bağımsız teknoloji Ar-Ge merkezi kurmuş, ileri teknolojiyle yeteneklerini tanıtarak birinci sınıf teknoloji Ar-Ge ekiplerini geliştirmiştir. Şu anda 7 ekipman ve teknoloji mühendisi ve 8 ürün Ar-Ge mühendisi olmak üzere 15 profesyonel Ar-Ge mühendisine sahibiz. Hammadde, yarı mamul ve bitmiş ürünlerin kalitesini farklı süreçlerde denetlemek için 13 ileri deney ekipmanı ve imalat ve test ekipmanları yurt dışından büyük bir maliyetle tanıtılmaktadır.

  Ödülü —— CPPIA'dan ( Çin Plastik İşleme Endüstrisi Birliği

İletişim bilgileri
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)

İlgili kişi: Mr. Fan

Tel: 86-0512-82770301

Faks: 86-0512-82770555

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)